Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Dacă eşti  pasionat de vânzări şi îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără şi dinamică, noi căutăm coleg(ă)!

Candidatul ideal:

Pentru noi contează mult dacă eşti o persoană serioasă, corectă, punctuală si cu bun simţ.

Ne dorim de la tine să ai abilităţi de comunicare, o atitudine şi o gândire pozitivă, să ai un simţ dezvoltat al esteticului.

Dacă  îţi doreşti mai mult să convingi, decât să te laşi convins, dacă poţi să adaptezi oferta noastră de produse pentru a răspunde cât mai bine dorinţelor clientului, sau poţi să accepţi un refuz fără să te demotivezi,  înseamnă că eşti un candidat potrivit pentru echipa noastră.

Experienţa ta in domeniu este desigur un avantaj, dar nu este un criteriu determinant în alegerea candidatului.

Descrierea jobului:

Vei intocmi  baze de date ale clienţilor / furnizorilor curenţi ai unităţii;

Vei participa la negocieri cu potenţialii clienţi, la întocmirea contractelor, monitorizarea derulării şi finalizarii acestora;

Vei promova şi vinde produsele comercializate în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;

Vei urmări realizarea planului de vânzări lunar, trimestrial, anual;

Activitatea se desfăsoară în jud. Iaşi dar şi în cel mai frumos showroom de corpuri de iluminat din Iaşi.

Oferim:

Cursuri specifice de pregătire, un salariu competitiv raportat la plus valoarea pe care o poţi aduce în cadrul companiei noastre, tichete de masa, bonus din vânzări .

Ştim ce este important pentru tine. In acest sens îţi oferim suportul nostru şi toate resursele necesare atingerii performanţei în vânzări, precum şi a dezvoltării personale.

Descrierea companiei

Volta Grup SRL activează din anul 2008 in domeniul echipamentelor electrice, in găsirea de soluţii pentru managementul cablurilor, distribuţia energiei, comandă şi control, prize şi întrerupătoare, soluţii profesioniste pentru protecţie la trăsnet.
Ne-am extins printr-o reţea de showroom-uri în care prezentăm şi comercializăm o gamă diversificată de corpuri de iluminat şi soluţii pentru casa inteligentă.