Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

CANDIDATUL IDEAL:

- Aveti abilitati de comunicare si fluenta in comunicare;

- Nu aveti alte angajamente si puteti sustine un program zilnic de teren;

- Sunteti motivat, pozitiv, convins ca puteti reusi si oferiti seriozitate;

- Aveti un grad mare de adaptabilitate ,receptie si aplicare informatii;

- Aveti permis categoria B.

RESPONSABILITATI:

- Vizitarea clientilor din zona de lucru alocata;

- Preluarea comenzilor;

- Urmarirea soldurilor si incasarea conform termenelor de plata agreate;

- Realizarea obiectivelor lunare de vanzari si a celor calitative;

- Mercantizarea produselor la raft;

- Identificarea oportunitatilor de crestere a vanzarilor;

- Actualizarea  bazei  de date cu clientii potentiali si activi;

BENEFICII:

-Salarii corecte si motivante + bonusuri furnizori;