Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

 Fornetti este o societate de talie internațională, în sectorul productiv al industriei de panificație, care oferă într-adevăr un pachet de servicii complete. Produsele excepționale, soluțiile tehnice și de marketing au impus renumele companiei în toată Europa, iar trendul ascendent pe piață se va menține și în anii următori.

Descrierea postului:

  • Verificarea integrității cuptoarelor
  • Asigurarea transportului unităților de coacere și a materialelor de marketingla magazinele partenerilor de franciză
  • Execută reparații curente pentru a înlătura uzurile material sau locale prin reparare, recondiționare sau înlocuirea unor piese componente
  • Personalizează unitățile de coacere și vitrinele calde

Candidatul ideal:

  • studii medii
  • permis de conducere categoria B
  • disponibilitate la deplasari
  • cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj
  • experiență în domeniul constituie un avantaj

Noi oferim:

  • salariu competitiv
  • tichete de masă
  • tichete cadou
  • bonusi și prime
  • training și specializare în domeniu
  • pachete de beneficii motivante