Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Echipa Elit-Vericom cauta Agent Vanzari in vederea extinderii activitatii pentru zona Iasi, Piatra Neamt si Bacau.

Responsabilitati:
- dezvoltarea portofoliului de clienti din zonele alocate ;
- monitorizarea concurentei din segmentul Traditional Trade;

Cerinte:
- experienta anterioara in vanzari minim 2 ani (de preferinta produse alimentare);
- permis auto cat. B;
- persoana dinamica, orientata spre rezultate;
- foarte bune abilitati de comunicare, planificare, negociere, vanzare, analiza;
- cunoaste piata specifica din zona arondata;
- abilitati de prezentare a produselor.

Se ofera:
Pachet salarial+bonus vanzari foarte motivant, acces la instruire, mediu de lucru dinamic si profesionist.

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Despre noi:

Suntem una dintre cele mai importante companii de pe piața de produse din carne și mezeluri din România, cu o experienta de peste 14 ani în acest domeniu. Cu siguranță, compania noastră s-a dezvoltat datorită oamenilor dedicati care sunt direct implicați în procesul de producție. În prezent avem un număr de 1256 angajați, o producție de 1500 t/lună preparate și 1000 t/lună carne proaspătă. Acest lucru a fost posibil prin extinderea permanentă a capacității de producție, a portofoliului de produse și creșterea numărului de angajați.