Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

SEDA Invest activează de 18 ani în domeniul producției si distribuției de accesorii pentru industrie si construcții, având în portofoliu o gamă largă de produse.
Dorim să dezvoltam echipa de vânzari ce deservește clienții B2B prin angajarea unui coleg în poziția de Reprezentant vanzari.

Cerințe

Abilităţi excelente de comunicare și negociere
Atitudine pozitivă, prezenţă placută, capacitatea de a stabili relaţii interpersonale
Interes pentru domeniul tehnic
Iniţiativă, ambiție, capacitate de sinteză
Permis de conducere categoria B, disponibilitate de a face deplasări în regiunea alocată
Studiile superioare și experiența anterioară pe un post similar prezintă un avantaj semnificativ

Responsabilități

Menţinerea și dezvoltarea relaţiilor de colaborare cu clienţii existenţi
Prospectarea permanentă a pieţei și identificarea de potențiali clienţi noi
Realizarea planului de vânzări și încasări
Culegerea continuă a informaţiilor legate de concurență
Colaborare foarte bună și schimb permanent de informații cu alte departamente ale firmei (achiziții, ofertare, logistică)

Beneficii

Pachet salarial atractiv, bonusuri semnificative de performanță
Mașină de serviciu, laptop, telefon
Training-uri periodice