Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

SC GRUP INDUSTRY M&G PARTNER SRL partener GRANIT-PARTS Germania, este un furnizor consacrat de piese de schimb pentru utilaje agricole, al fermierilor din judetul Arges si nu numai. Oferim o gama larga de piese de schimb pentru utilaje agricole straine: pentru tractoare, combine, utilaje folosite la lucrarile solului, in tehnologia de protecţie a culturilor, pentru gunoiului de grajd, pentru recoltat, pentru cresterea animalelor. Deasemenea oferim piese de schimb pentru motoare, transmisii, pentru sistemul electric, hidraulic, elemente de uzura, elemente de caroserie . Ca urmare a dezvoltarii continue a portofoliului de clienti si a cresterii implicite a cererii de piese de schimb, cautam sa marim echipa cu persoane dornice sa performeze intr-un mediu de lucru profesionist si competitiv si intr-un domeniu pe cat de actual pe atat de dinamic. Recrutam in prezent pentru urmatoarea pozitie:

Agent vanzari piese de schimb:

Agentul de vanzari are in principal urmatoarele responsabilitati:

- vizitarea clientilor de pe rutele alocate

- preluarea si introducerea in baza de date a cererilor clientilor

- urmarirea comenzilor pana la livrarea lor catre client

- mentinerea unei bune relatii cu clientii firmei

Cautam o persoana cu urmatorul profil:

- studii medii sau superioare

- experienta in vanzarea de produse tehnice; experienta in vanzarea de piese de schimb de orice fel: auto, camioane, utilaje, reprezinta un avantaj

- persoana focusata pe satisfacerea clientului si pe rezultate

Noi oferim:

- pachet salarial atractiv: salariu fix si comision din vanzari-incasari lunare

- instruire continua atat pe partea tehnica cat si de vanzari

- masina de serviciu

- telefon mobil

- alte beneficii