Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Bacău; Baia Mare; București

Candidatul ideal

- Un mare avantaj il reprezinta experienta in comercializarea produselor din PET SHOP-uri si farmacii veterinare
- Aptitudini foarte bune de comunicare, persoana persuasiva, dinamica;
- Abilitati de negociere;
- Organizare, nivel ridicat de atentie, spirit de initiativa si de echipa;
- Posesor permis de conducere categoria B, min 2 ani

Descrierea jobului

- Prezentarea si vanzarea produselor firmei;
- Promoveaza imaginii firmei si produsele comercializate;
- Gestionareaza si dezvolta portofoliului de clienti
- Acorda consultanta clientilor cu privire la produsele comercializate;
- Se asigură că standardul vizual al companiei este protejat şi actualizat permanent prin materiale publicitare permanente, semipermanente sau periodice (promotionale).
- Schimbă / actualizează materialele publicitare şi materialele specifice de comunicare şi menţine toate elemementele şi echipamentele de semnalizare în perfectă stare de curăţenie şi funcţionare.
- Oferă consultanţă angajaţilor şi patronilor de magazine din aria acoperită şi contribuie la instruirea lor asupra standardelor de expunere şi semnalizare a mărfii, asupra menţinerii standardului de imagine şi în mod deosebit asupra ofertelor promoţionale de produse
- Raportarea activitatii conform normelor interne ale companiei

- Deplasari in zonele de activitate arondate

Beneficii:
Salariu atractiv: parte fixa si commission vanzari
Tichete de masa , tichete cadou
Diurne
Masina
Telefon
Asigurare medicala