Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Constanța; Ploiești; Pitești; Brăila; Craiova; ...mai multe

Candidatul ideal

Trebuie sa aiba minim 2 ani experienta profesionala in vanzari;
Experienta in domeniul vanzarilor sistemelor de invelitori reprezinta un avantaj;
Excelente abilitati de vanzare si negociere;
Studii medii sau superioare;
Cunostinte de operare PC;
Fire comunicativa, practica, deschisa la nou;
Abilitati de prezentare a detaliilor tehnice (din domeniul constructiilor) in cadrul intalnirilor cu clientii;
Permis de conducere categ. B si disponibilitate pentru deplasare pe aria de responsabilitate.

Descrierea jobului

Identificarea clientilor potentiali in piata;
Promovarea si vanzarea sistemelor de invelitori;
Intocmirea ofertelor tehnice si comerciale;
Negocierea si semnarea contractelor de vanzare;
Realizarea obiectivelor de vanzari stabilite pentru zona de responsabilitate.

Beneficii:

Pachet salarial format dintr-o parte fixa si bonusuri pe masura muncii depuse;
Calculator portabil, telefon si masina;
Participarea la cursuri de perfectionare;
Colaborare cu profesionisti, intr-o echipa dinamica.