Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

Arad

Agentia de turism ADRIANA TOURISTIK COMPANY SRL din Arad angajeaza Agent de Turism si Ticketing cu experienta in domeniu (este un criteriu obligatoriu) si cunostinte AVANSATE/MEDII de limba engleza si/sau germana. Orice alta limba straina pe care o vorbiti prezinta un avantaj.

Loc de munca: Podgoria, Arad.

Responsabilitati:
- Promovarea, prezentarea si vanzarea serviciilor turistice, de transport si bilete de avion
- Consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice potrivite pentru acestia
- Intocmirea documentelor specifice (contract, factura, chitanta, voucher etc)
- Urmarirea derularii actiunii turistice
- Gestionarea unui portofoliu de clienti existenti si atragerea de noi clienti si colaboratori

Cerinte:
- Obligatoriu cunostinte de limba engleza si/sau germana.
- Cunostinte de operare PC
-Obligatoriu experienta pe un post similar.

Beneficii:
- Salariu atractiv si bonusuri (se negociaza direct intre doua mii si patru mii ron in functie de performanta)
- Pentru persoane cu experienta minim 2 ani in turism, dar din alte judete, se ofera cazare

Pentru relatii ne puteti contacta direct pe telefon sau mail. Detalii contact gasiti la profil companie.

  • Interviu online
  • De ce va doriti acest job?
  • De ce renuntati la vechiul job?
  • Ce asteptari aveti de la noul job?