Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Cerinte:
- studii superioare
- cunostinte de limba engleza
- excelente abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- capacitate de a lucra constructiv in echipa
- entuziasm, amabilitate, organizare si determinare pozitiva in realizarea activitatilor zilnice
- experienta într-o agentie de turism in activitati de icoming constituie un avantaj
- disponibilitate pentru program flexibil si pentru deplasari pentru contractare

Responsabilitati:
- oferirea de suport pentru activitatea de incoming
- faciliteaza incheierea de contracte cu unitatile turistice (hoteluri, pensiuni)
- asigura suport unitatilor de cazare afiliate pentru introducerea corecta a ofertelor in site
- comunica cu furnizorii pentru a
- Negociere si incheiere contracte cu prestatorii de servicii, cu partenerii romani si straini;
- Crearea, promovarea si vanzarea de pachete turistice

Beneficii:
- mediu de lucru tanar si profesionist
- atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva
- pachet salarial motivant in functie de experienta
- bonus din vanzari in functie de performanta