Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 1000 €

Candidatul ideal

- Experienta de 1-2 an intr-o agentie de turism (avantaj)
- Pro-activ, responsabil, organizat, loial, spirit de echipa
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Cunostinte de limba engleza
- Cunostinte avansate operare PC (Microsoft Word, Excell, aplicatii web)
- Studii superioare terminate

Descrierea jobului

- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii, atragerea de noi clienti
- vanzarea de servicii turistice, identificarea nevoilor clientilor, crearea de oferte personalizate
- operare in sisteme online specifice
- intocmire documente fiscale si de calatorie
- prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor

Descrierea companiei

Duo Travel isi propune sa se dezvolte pe piata locala si online, incercand sa ofere fiecarui client cele mai bune solutii.
Alatura-te unui colectiv tanar si entuziast!