Acest job nu mai este activ.

Manipulant marfa/ operator/ muncitor

Adresa/ adresele jobului

Chiajna

Pentru sediul nostru central din Chiajna, Ilfov( se ajunge foarte usor de la Lujerului) suntem in cautarea unui candidat interesat pentru un job de Manipulant Depozit/ operator

Brenntag este lider de piata in distributia de produse chimice, la nivel mondial. Compania ofera solutii de distributie business-to-business pentru produsele chimice industriale si de specialitate, la nivel global, facand legatura intre producatorii de produse chimice si utilizatori.

Responsabilitati principale:
- lipirea etichetelor pe canistre
- paletare
- infoliere paleti
- verificarea si lipirea etichetelor pe butoaie
- participa la procesul de curatenie in depozit (perimetru de lucru)

Candidatul ideal:
- organizat
- respectuos
- spirit de echipa
-serios

In cazul in care sunteti interesat de acest post vacant, va rugam sa aplicati CV-ul dumneavoastra sau sa ma contactatai la numarul
Va rugam sa retineti ca numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.
Va multumim!