Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Pentru sediul nostru central din Chiajna, Ilfov( se ajunge foarte usor de la Lujerului) suntem in cautarea unui candidat interesat pentru un job de Stivuitorist/ Manipulant Marfa

Brenntag este lider de piata in distributia de produse chimice, la nivel mondial. Compania ofera solutii de distributie business-to-business pentru produsele chimice industriale si de specialitate, la nivel global, facand legatura intre producatorii de produse chimice si utilizatori.

Responsabilitati principale:
- Incarcarea si descarcarea camioanelor cu ajutorul stivuitorului electric/ motostivuitorului ( doar dupa obtinerea atestatului de stivuitorist (ISCIR)
- Receptia cantitativa a marfurilor in depozit si pregatirea lor pentru livrare
- Scanarea si etichetarea marfurilor
- Participarea la inventarele anuale
- Pastrarea curateniei in depozite
- participa la procesul de curatenie in depozit (perimetru de lucru)

Candidatul ideal:
- organizat
- respectuos
- spirit de echipa
-serios

In cazul in care sunteti interesat de acest post vacant, va rugam sa aplicati CV-ul dumneavoastra.
Va rugam sa retineti ca numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.
Va multumim!