Agent ticketing cu limba PORTUGHEZA

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, portugheză

Adresa/ adresele jobului

1 Bulevardul Dimitrie Cantemir, București

Se recruteaza si din

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

850 €

Candidatul ideal

CERINTE OBLIGATORII:
- Cunoasterea limbii PORTUGHEZE, scris si vorbit, la nivel avansat;

- Cunoasterea limbii engleze - scris si vorbit - la nivel mediu-avansat
- Excelente abilitati de comunicare si ascultare;
- Cunostinte operare PC - viteza de tehnoredactare;
- Orientare catre client si catre atingerea obiectivelor;
- Experienta in call center reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- relationare cu clientii companiei: 90% in scris si 10% vorbit;
- preluarea apelurilor telefonice/ emailurilor si/sau a mesajelor de tip text, conform procedurilor;
- identificarea nevoilor /problemelor clientilor si a disponibilitatii de achizitie de servicii suplimentare.

BENEFICII:
- Program in ture, 24/7: full-time 8 ore/zi cu respectarea legislatiei in vigoare;

- Se asigura training platit, in cadrul companiei, training sustinut in limba engleza de personal calificat;
- Pachet salarial atractiv; spor de noapte; spor de weekend/ sarbatori legale;

- Se acorda bonuri de masa, 100 lei pentru transport si asigurare medicala privata;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si de avansare in cariera.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale pentru un astfel de job?