Consultant call center limba italiana

operator - callcenter

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

italiană

Adresa/ adresele jobului

Bacău

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Candidatul ideal

-Inteligenta verbala
-Creativitate
-Determinare
-Energie
-Orientare catre profit
-Rezistenta la stress

DESCRIEREA JOBULUI:

-Comunicare cu clientii potentiali si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu acestia
-Nu este vorba despre telefonie sau energie
-Cautam persoane pentru a forma o echipa mica dar unita
-Persoane dornice sa-si depaseasca propriile limite

BENEFICII:
-Formare rapida
-Nu se lucreaza de sarbatori
-Nu se lucreaza in weekend
-Orar fix:
-Salariul net de incadrare este de 2000 Ron
-Comisioanele pot ajunge la peste 1000 euro
-Posibilitate de promovare
-Oferim training de specializare la sediu,(Bacau) in Bucuresti si Strainatate

  • Interviu online
  • Pe o scara de la 1 la 10 , cat de bine vorbiti limba italiana ?
  • Aveti experienta de munca in call center ?
  • Care este suma pe care v-ati dori sa o castigati lunar ?