Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Candidatul ideal

Poti sa fii tu candidatul ideal daca:

•  Iti place sa comunici cu lejeritate cu ceilalti

•  Detii cunostinte de Microsoft office (Word, Excel, Outlook) si de navigare online

•  Esti orientat catre client si atent la detalii

•  Iti doresti sa inveti neincetat lucruri noi

•  Dai dovada de abilitati de negociere si esti convingator

•  Privesti proiectele in care esti implicat ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare.

Descrierea jobului

O zi in Cycle European pentru un Agent Telemarketing arata astfel:

•  Contactarea telefonica a clientiilor persoane juridice in vederea informarii cu privire la ofertele  valabile

•  Stabilirea si imbunatarirea relatiilor cu clientii

•  Negocierea si tratarea obiectiile in vederea semnarii contractelor

•  Redactarea documentelor aferente activarii ofertei acceptate de catre client/transmiterea lor electronica catre client si  follow-up activitatilor

•  Dai dovada de profesionalism in discutia cu clientii partenerului in acord cu standardele de calitate

•  Introduci un scurt rezumat al apelului de vanzare in aplicatia software interna

•  Realizarea raportului activitatii zilnice a indicatorilor de performanta

•  Atingerea si depasirea obiectivele de vanzari si asteptarile clientilor, respectand in acelasi timp politicile si procedurile companiei noastre.

Iti putem oferi:

•  Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara si dinamica

•  Proiecte interesante si oportunitate de cariera

•  Acces la sesiuni de training

•  Excelent Know-How cu experienta internationala

•  Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor.

La Cycle European, poti sa obtii si:

•  Contract perioada nedeterminata

•  Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masa)

•  Bonusuri lunare si trimestriale, in functie de performanta

•  Bonus de recomandare angajat

•  Plan de cariera prin instruire continua

•  Posibilitati reale de crestere profesionala intr-o companie multinationala

•  Perioada de proba platita

•  Sesiuni de training.