Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Manpower angajeaza agent servicii client pentru o firma de top in domeniul telecomunicatii.

Se ofera oportunitatea de a alege dintr-o gama variata de proiecte in functie de experienta sau abilitati.

Candidatul ideal

Orientare catre client;

Abilitatile de vanzare reprezinta un avantaj
Proactiv;
Abilitati bune de lucru in echipa;
Atitudine pozitiva si prietenoasa;

Diploma de bacalaureat nu este o cerinta obligatorie dar reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

Ofera solutii si indicatii adecvate clientilor;
Furnizeaza informatii cu context specific si sfaturi pentru clienti in conformitate cu politicile interne;
Relationeaza cu clientul intr-un mod prietenos oferind clientului o experienta de suport utila si placuta.

Beneficii:
Program in ture;
Training platit 2 saptamani;
Program de lucru de 4 ore, 6 ore, 8 ore pe zi

Program in functie de proiect(Luni-Duminica cu 2 zile libere sau Luni-Vineri cu week-end liber);
Salariu fix + tichete de masa+ bonusuri in functie de atingerea obiectivelor;

Locatia call center-ului se afla intr-o zona usor accesibila si in apropierea multor mijloace de transport in comun