Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Otopeni

Descrierea postului:

- Prealerteaza exporturile in sistem;

- Tine legatura cu hub-urile companiei care proceseaza transporturile pe timp de noapte;

- Corespondeaza cu punctele de lucru ale companiei, urmarind problemele din timpul zilei conform politicii de escalare;

- Preia apeluri telefonice de la clienti (preluare comenzi transport, reclamatii etc.);

- Pregateste baza de date pentru clientii care folosesc aplicatii specifice.

Cerinte:

- Studii medii finalizate (studiile superioare constituie avantaj);

- Orientare catre client, excelente abilitati de comunicare;

- Limba Engleza - nivel avansat (a doua limba straina constituie un avantaj);

- Cunostinte PC;

- Disponibilitate pentru lucrul in ture;

- Team player.

Specificatii:

- Locatie: Soseaua Bucuresti – Ploiesti (Willbrook Platinum);

- Bonuri de masa, asigurare viata, abonament medical;

- Contract pe perioada nedeterminata;

- Transport asigurat de la metrou Aviatorilor sau Piata Presei;

- Posibilitati avansare.