Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Sibiu; Satu Mare; Baia Mare; Turda; București; ...mai multe

Esti o persoana comunicativa?

Vrei un job dinamic?

Iti place sa inveti lucruri noi?

Îţi doreşti independenţă financiară?

Cauti, nu doar un loc de munca, ci si un parcurs frumos pentru cariera ta profesionala?

Daca raspunsurile tale la aceste intrebari sunt pozitive, suntem nerabdatori sa te cunoastem!

Alătură-te echipei noastre!

Cautam colegi pentru postul de Agent Servicii Client.

BENEFICII

  • oportunităţi de dezvoltare şi avansare în cadrul grupului Societe Generale, în concordanţa cu performanţele profesionale: Nu-ţi oferim doar un loc de muncă, ci şi un parcurs profesional atractiv.
  • salariu fix + tichete de masă + bonus în funcţie de performanţă: Creşte-ţi singur venitul!
  • program flexibil: Te ajutăm să-ţi stabileşti programul de lucru şi în funcţie de nevoile tale.
  • asigurare medicală la o clinică privată: Ne interesează sănătatea ta!
  • asigurare de viata: Ne interesează protejarea şi siguranta ta financiară în cazul unor evenimente neprevăzute!
  • mediu de lucru plăcut: Te aşteaptă nişte colegi minunaţi!

RESPONSABILITĂŢI
Dezvolta relatiile cu clientii si ii fidelizeaza prin serviciile oferite
Promoveaza si vinde produsele companiei la punctul de creditare
Intocmeste dosarele de credit, cu acuratete si la timp
Consiliaza clientii si rezolva reclamatiile acestora intr-o maniera profesionista
Redacteaza rapoarte de activitate periodice

CERINŢE
Orientare catre rezultat
Orientare catre client
Foarte bune abilitati de comunicare
Atitudine pozitiva
Atentie la detalii
Profesionalism
Spirit de echipa
Cunostinte utilizare Word, Excel - nivel mediu
Minim studii medii