Agent Servicii Client franceza program flexibil

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/ adresele jobului

Calea Doctor Alexandru Șafran, Bacău

Cerinte:
- Stapanirea la nivel mediu/fluent a limbii franceze atat scris cat si vorbit
- Cunostinte foarte bune de utilizare a programului MS Excel.

Aptitudini:
- Bune abilitati de comunicare in relatia cu clientii
- Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate
- Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului
- Capacitate de a lua decizii corecte si rapide
- Atentie la detalii

Avantaje:

- Experienta de lucru intr-un mediu de servicii client

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Receptionarea, validarea si procesarea comenzilor de achizitie primite de la clienti, prin mijloace specifice
- Urmarirea comenzilor pana la livrare si facturare
- Gestionarea litigiilor intervenite in procesul de validare si livrare
- Mentinerea contactului cu clientii

Responsabilitatile vor fi subiectul programelor de training specifice oferite la inceputul contractului de munca.

Beneficii:
- training initial cu privire la specificul activitatii si de utilizare a instrumentelor de lucru
- se ofera un pachet salarial competitiv si oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala de succes

Mai multe detalii despre atributii puteti obtine pe durata interviului.

  • Interviu online
  • Cerinta principala a acestei pozitii este cunoasterea la nivel avansat a limbii franceze. Care este nivelul dumneavoastra de cunostinte?
  • Ce va determina sa va cautati un prim/nou loc de munca?
  • Considerati ca o parte din responsabilitatile avute in pozitiile anterioare sunt relevante pentru acest job?
  • De cand sunteti disponibil(a) pentru a incepe activitatea?