Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Se recruteaza si din

Suceava, Bacău, Roman, Vaslui

Antal International, companie de recrutare si selectie de personal, recruteaza pentru clientul sau - companie multinationala din domeniul IT - Agent servicii client (limba franceza) in Iasi

Responsabilitati:

-Inregistreaza toate semnalarile preluate prin telefon si mail in sistemele specifice,

-Intreprinde actiuni conforme cu procedurile de lucru in vederea solutionarii acestora.

-Monitorizeaza buna functionare a echipamentelor si actioneaza prompt la aparitia alertelor specifice.

-Realizeaza zilnic rapoarte de activitate in limitele de timp stabilite

-Responsabilitatile vor fi subiectul programelor de training specifice oferite la inceputul contractului de munca

Cerinte:

-Stapanirea la nivel mediu spre avansat a limbii franceze atat scris cat si vorbit

-Cunoasterea la nivel mediu sau avansat/fluent a unei alte limbi straine, constituie un avantaj

-Cunoasterea programelor din MS Office

-Bune abilitati de comunicare.

-Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate.

-Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului.

-Capacitate de a lua decizii corecte si rapide.

-Atentie la detalii.

Oferta:

-Pachet salarial competitiv, compus din salariu de baza si bonusuri de performanta

-Pachet atractiv de beneficii: bonuri de masa, decontarea transportului, asigurare medicala, abonament sala

-Lucrul intr-o echipa multinationala, cu oportunitati de dezvoltare a carierei

Va rog trimiteti CV-ul dvs la adresa mulisciuc<at>antal<dot>com