Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/ adresele jobului

Piatra Neamț; Suceava

Candidatul ideal

Cunosti limba franceza la un nivel avansat?

Iti doresti sa-ti perfectionezi constant cunostintele de limba?

Ti-ar placea sa ai parte de un orar flexibil astfel incat sa poti jongla si cu job-ul si cu pasiunile tale?

Daca da, echipa GRS abia asteapta sa te cunoasca!

Descrierea jobului

Care va fi rolul tau?

Vei prelua apeluri telefonice pentru a oferi suport clientilor nostri;
Vei initia apeluri telefonice pentru a completa baza de date a clientilor nostri;

Ce asteptam de la tine?

Sa ai cunostinte avansate de limba franceza;
Sa ai cunostinte bune de operare PC;
Sa fii dinamic/a si dornic/a de a te perfectiona constant.

Si, pentru ca ne place sa ne rasplatim colegii, vei primi un salariu motivant, insotit de un pachet de beneficii care sa-ti satisfaca nevoile atat de la locul de munca, cat si din viata de zi cu zi.

Daca ti-am starnit interesul, nu-ti mai ramane decat sa ne trimiti candidatura ta, iar unul din specialistii nostri in recrutare te va contacta numaidecat.