Agent securitate din Urziceni si zonele limitrofe

agent paza - agent securitate

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

         SECURITAS SERVICES ROMANIA, companie multinaționalã, lider mondial pe segmentul de servicii integrate de securitate, este în cãutare de Agenti de Securitate pentru Obiective din Bucuresti - asiguram tansport din Urziceni - pe linia Movilita-  spre Bucuresti.

Responsabilități:
Asigura integritatea bunurilor beneficiarului;

Patruleaza/ verifica/ inregistreaza/ raporteaza cate superiorul direct;
Asigurã activitatea de raportare asupra evenimentelor;
Propune soluții de îmbunãtãțire a serviciilor asigurate de cãtre Companie;
Întocmește și/sau actualizeazã rapoarte de activitate.

Cerințe:
Studii medii - liceul;
Limba engleza - nivel mediu;
Utilizator PC – nivel mediu / avansat;
Disponibilitatea de a lucra in ture.

Beneficii:
Mediu de lucru tânãr și dinamic;
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
Program de lucru flexibil;
Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative;
Garantam plata sporurilor ( 100% pentru zilele de sarbatoare; 75% ore suplimentare; 25% ore de noapte; spor de weekend).

                      SECURITAS ROMÂNIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!