Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Candidatul ideal

- spirit activ si orientat spre munca de teren;

- atitudine optimista si spirit competitiv;

- abilitati de comunicare, organizare si planificare;

- disponibilitate la program, bune cunostinte de editare word si excel, cunostinte minime de limba engleza - conversational;

- posesor de permis de conducere cel putin cat. B, obtinut de minim 2 ani (ATENTIE - PERMISUL ESTE O CONDITIE OBLIGATORIE);

- orientare spre rezultate si rezolvarea problemelor;

Pe scurt:

- istet si descurcaret;

- o persoana activa careia chiar ii place "alergatura", adica munca de teren (alergatura prin oras si uneori in afara lui);

- cineva caruia ii place sa interactioneze cu clientii, chiar si cu cei dificili;

- cineva care are cunostinte de baza despre autoturisme: sa stie sa schimbe o roata, un bec etc;

Responsabilitati:

- preda si preia autoturismele de inchiriat de la client;

- tine legatura cu clientii si ii consiliaza in cazul oricaror provocari tehnice aparute pe parcursul inchirierii autoturismului;

- tine legatura permanent cu potentialii clienti, astfel ca trebuie sa poata fi contactat pe telefon sau e-mail si in afara orelor de program (inclusiv sambata si duminica);

- asigura transferul autoturismelor in alta localitate sau la aeroport (conduce autoturismul pana la destinatie);

- raspunde de intretinerea si mentinerea in stare impecabila a autoturismelor;

- asigura relatia cu service-ul din cadrul firmei noastre pentru defectiuni neprevazute;

- rezolva diverse task-urile administrative (intocmire facturi, eliberare chitante, etc);

- datorita diverselor provocari care apar "neprogramate", se poate ca uneori sa fie nevoie de disponibilitatea pers