Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Otopeni; București; Balotești; Comuna Snagov

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Angajatul ideal trebuie sa cunoasca limba Engleza, nivel-Avansat (scris si vorbit - alte limbi straine reprezentand un avantaj), sa fie dinamic, cu spirit de echipa, bun organizator, sa aiba cunostinte minime Microsoft Office, disponibil pentru un program in ture.
Are studii superioare finalizate sau in curs de finalizare.
Are permis categoria B, minim 2 ani de experienta in conducerea autoturismelor si in lucrul cu calculatorul.

Responsabilitati:

Va livra / prelua autoturismele oferite spre inchiriere.
Atributii specifice de intretinere parc auto.
Mentine relatia cu service auto / asigurari / rezolvare daune.
Va interactiona direct cu clientii companiei si va reprezenta compania in relatia cu acestia.

  • Interviu online
  • Aveti la biroul de inchirieri un client ce avea rezervat un autoturism VW Golf , dar din motive obiective nu puteti sa mai inchiriati respective masina. Ce argumente folositi pentru a convinge clientul sa inchirieze o masina similara gen Ford Focus sau Opel Astra ?