Agent Relatii Clienti-Italiana-Brasov-Transport

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

italiană

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Făgăraș, Zărnești, Bran, Sinaia, Bușteni, Predeal, Lunca Câlnicului

Oferta:

  • Contract pe perioada determinata de 2 luni, perioada Noiembrie 2017 – Ianuarie 2018
  • Salariu de baza atractiv + bonus performanta lunar + tichete de masa
  • Bonus transport
  • Asigurare medicala privata la Regina Maria
  • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata
  • Dezvoltarea personala si profesionala
  • Mediu de lucru la standarde occidentale

Cerinte:

  • Cunoasterea limbii italiene la un nivel avansat
  • Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa
  • Orientare spre client si spre rezolvarea problemelor
  • Atitudine proactiva
  • Adaptabilitate si capacitate de a gasi rapid solutii
  • Capacitate analitica si atentie la detalii
  • Spirit de echipa
  • Abilitati bune de operare PC si viteza de tehnoredactare
  • Disponibilitate la program de lucru in weekend

Responsabilitati:

  • Preluarea apelurilor/ e-mailurilor de la clientii companiei
  • Oferirea de informatii/ solutii/ consiliere clientilor cu privire la serviciile companiei
  • Promovarea produselor si serviciilor companiei prin cunostinte, atitudine, informatii
  • Documentarea operatiunilor efectuate in baza de date a companiei, conform procedurilor de lucru
  • Respectarea regulilor si procedurilor companiei privind standardele de securitate si protectie a datelor

Puteti aplica pe BestJobs sau pe adresa de email a companiei, mentionand postul pentru care aplicati.

Doar candidatii selectati vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Postul este disponibil doar in Brasov.