Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Dorim sa ne marim echipa si suntem in cautare de colegi noi. Îti place sa comunici, cauti independență financiară și o echipă tânără în cadrul căreia să te dezvolți? Te rugam sa aplici pentru unul din posturile noastre.

Candidatul ideal trebuie sa detina calitati de comunicare si sa aiba o atitudine profesionala in comunicarea cu clientii. Oferim programe constante de training si sprijin in desfasurarea activitatii.

Descrierea jobului

Agent recuperare credite restante pentru Extra Simplu
Presupune contactarea telefonica si/sau in scris a clientilor pentru oferirea informatiilor referitoare la credit si recuperarea sumelor restante, precum si introducerea notelor in sistemul de gestiune.
Salariu net fix lei si bonuri de masa plus bonusuri de performanta in functie de rezultate.
Abonament medical
Teambuilding anual la munte si activitati trimestriale cu echipa (escape room, laser tag, bowling, film, etc)