Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

^678EFF2B8770564CB06DFE8CCD04A12040014C6A558050547F^pimgpsh_fullsize_distrAMS Human Resources cauta pentru unul din clientii sai, companie ce are ca obiect de activitate inchirierea de apartamente, agent marketing.

Candidatul ideal :

-Experienta in vanzari,  abilitati de comunicare, , prezentabil, punctual, serios

-Limba Engleza nivel mediu,

-Nivel mediu operare PC, MS Office (Word, Excel, Outlook), navigare Internet

-Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca

Descrierea jobului:

-Identifica si administreaza canalele potrivite pentru inchirierea apartamentelor

-Concepe si posteaza anunturile de inchiriere

-Promoveaza  serviciile societatii

-Acorda asistenta si consiliere clientilor

Beneficii:

 -Salariu de 2000 lei net
 -Program de lucru L-V de la 8-17

AMS Human Resources este firma specializata in furnizarea de servicii de recrutare/selectie, cu peste 10 ani experienta. Clientul nostru este un important operator in domeniul imobiliar. Daca esti motivat si doresti un loc de munca pe termen lung, te asteptam sa aplici acum sau sa ne trimiti cv-ul tau pe una din adresele de pe site-ul nostru, cu titlul AGENT MARKETING.