Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză, spaniolă

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Te simti tanar?
Iti place sa conduci si sa lucrezi cu oamenii?
Alatura-te echipei Maty si hai sa livram BUCURIE impreuna!

. Maty Express . angajeaza agent livrator colete postale

Candidatul ideal:

- Permis de conducere categoria B;
- Studii medii;
- Experienta in distributie sau curierat reprezinta un avantaj;
- Seriozitate;
- Punctualitate;
- Comportament civilizat in distributiile din teren si la interactiunea cu terte persoane;
- Program de lucru - full time (flexibil).

Descrierea jobului:

- Preia plicurile si coletele de la clientii din zona alocata;
- Livreaza expeditiile in zona arondata;
- Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei;
- Respectarea stadardelor de calitate si a procedurilor de curierat.

Oferim:

- Instruirea personalului;
- Pachet salarial motivant, cu plata, intotdeauna, la timp;
- Contract de munca cu forme legale;
- Loc de Munca stabil;
- Muncă de echipă într-un mediu de succes.

Te asteptam in echipa noastra!