Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

- Studii medii;
- Experienta de minim 3 ani pe o pozitie similara; constituie avantaj experienta in domeniul distributie;
- Intelegerea conceptelor si a metodologiei utilizate in activitatea desfasurata;
- Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Orientare catre client si construire de relatii;
- Orientare catre rezultat;
- Atitudine rezolutiva;
- Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Livrarea tuturor comenzilor in buna stare catre clienti conform cu zonele, traseele si borderoul de livrare;
- Asigurarea incasarilor conform listelor de facturi neincasate si predarea zilnica la casierie a incasarilor efectuate in ziua precedenta;
- Participa conform prevederilor politicilor si procedurilor interne la procesul de returnare si/sau retragere a produselor de la clienti, atunci cand este cazul;
- Asigura conformitatea livrarii comenzilor din punct de vedere calitativ si cantitativ;
- Este responsabil de respectarea fluxului documentelor referitor la activitatea desfasurata;
- Este responsabil de folosirea si intretinerea masinii conform politicii firmei;
- Este responsabil de realizarea obiectivelor de livrare si incasare (numerar si instrumente de plata) conform obiectivelor definite in cadrul rutelor alocate, schemelor de bonus si a targetelor alocate.