Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Spectank Romania comercializeaza pe piata locala solutii inovative si ecologice pentru igiena si curatentie pentru sectorul HORECA.

Succesul si gradul de acceptare al solutiilor Spectank ne determina sa ne extindem si sa ne marim echipa.

Va propunem doua pozitii in care sarcinille din domeniul tehnic se imbina cu cele din vanzari si gestionare a unui portofoliu  de clienti. In functie de abilitatile dumneavoastra, sarcinile de serviciu se vor concentra catre domeniul in care sunteti mai eficient.

Avand in vedere profilul pozitiilor, avem un set de cerinte minime pentru cei interesati, si anume:
- experiența in domeniul vânzărilor, serviciilor sau distribuție, in special in domeniul HORECA

- cunoștințe tehnice sau interes pentru tehnica (termo-electrica)

- bune abilitați de comunicare si relaționare;

- disponibilitate pentru deplasări

- sa fie o persoana cu inițiativa, orientata către soluții

- cunoștințe operare calculator pentru programe uzuale

- permis de conducere categoria B

- studii medii sau superioare;

Descrierea jobului

- Agent vanzarii si distributie soluții profesionale de curățare;
- Tehnician service/igienizare/mentenanta periodica echipamente.

Beneficii:
- pachet salarial competitiv, peste media pe economie;
- bonusuri de performanta;
- tichete de masa;

- posibilitati de avansare in cariera;
- autoturism,laptop si telefon de serviciu;
- oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar si orientat catre performanta;
- sansa de a beneficia in mod gratuit de pregatire profesionala in domeniu;