Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

  • Managementul clientilor existenti;
  • Consultanta pentru clienti noi;
  • Promovarea si vanzarea produselor;
  • Analize si rapoarte privind clienti, vanzari, activitate, etc.

Cerinte:

  • Candidatul ideal va avea o experienta de min. 2 ani in vanzari, cu rezultate deosebite;
  • Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
  • Studii medii (studiile superioare reprezinta un atu);
  • Cunostinte operare PC (Excel, Word, Internet);
  • Permis de conducere (categoria B);
  • Fara cazier;
  • Abilitati de comunicare, negociere si vanzare, spirit comercial;

Beneficii Oferite:

  • Pachet salarial format din salariu fix si bonusuri in functie de vanzarile efectuate;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune;
  • Dezvoltarea unei cariere intr-o companie de success.

Despre noi:

STAFF TEMP RO - Suntem o companie de LEASING DE PERSONAL in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in detasarea de personal calificat. Prin proiecte reusite, cu angajati impliniti din punct de vedere profesional si clienti satisfacuti, ne remarcam atat pe piata interna cat si in spatiul european.