Agent de vanzari / Reprezentant vanzari

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Agent de vanzari
Tipul ofertei : Full time
Nivel cariera : Middle
Locul ofertei : Timisoara
Domeniul ofertei : Vanzari
Salariu : Se discuta la interviul final
Posturi disponibile : 1

Absolvent de studii medii/superioare
Excelente abilitati de comunicare si negociere, promovare si vanzare a produselor companiei.
Experienta in vanzari de min. 2 ani
Permis auto categoria B, fara evenimente deosebite.
Cazier judiciar curat.

Responsabilitati :

Promovarea produselor companiei catre cabinetele stomatologice si de tehnica dentara din zona arondata, preluarea comenzilor, livrarea marfii si incasarea
Respectarea regulamentelor si politicilor firmei.

Postul este purtator de gestiune.

Descrierea companiei :

Importa si comercializeaza mai multe branduri internationale de aparatura si consumabile medicale pentru stomatologie si tehnica dentara.