Acest job nu mai este activ.

Agent de Vanzari Produse Alimentare - Bucuresti

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Jilava; București

GM GRUP DISTRIBUTION - Importator / Distribuitor al produselor : Trolli Germania ( Jeleuri) , Vobro Polonia ( praline de ciocolata) , Mieszko Polonia ( praline de ciocolata, dropsuri) , Astra - Argo Polonia ( acadele), Skawa Polonia ( drajeuri) , Tago Polonia ( fursecuri , napolitane ,turta dulce) , angajaza Agenti de Vanzari pentru Bucuresti .

Cerinte :

- Experienta minima 3 ani in FMCG ;
- Abilitati de negociere si comunicare;
- Capacitate de planificare si organizare;
- Persoana pro-activa  orientata catre client si rezultate ;
- Personalitate energica ,gandire pozitiva;
- Cunostinte operare PC ( World ,Excel ) ;
- Permis categoria B ;

Responsabilitati:

-Raspunde de realizarea obiectivelor de vanzari si promovarea produselor companiei;

-Raspunde de incasarea creditelor acordate clientilor ;

- Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru a atinge standardele impuse de Companie, in conformitate cu planul rutei ;
- Prezinta ,promoveaza si vinde produsele aflate in portofoliu in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale Companiei;

- Construieste si mentine imaginea si modul in care sunt prezentate produsele in punctul de vanzare al clientului: asigura prezenta , vizibilitatea si implementarea promotiilor in vigoare, conform standardelor transmise de Companie;

Beneficii :

  • Salariu fix plus comision din vanzari , comision din incasari ,tichete de masa ;

  • Bonusuri în funcție de performanțe;

  • Cursuri vanzari;

  • Posibilități reale de promovare;

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă motivată;

  • Telefon de serviciu;

  • Masina de serviciu;