Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

    savana superalba 15L
CANDIDATUL IDEAL:

•studii medii/superioare;
•experienta de minim 2 ani într-un post de agent vanzari in FMCG sau materiale de constructii si complementare, in distributie activa, pe piata traditionala;
•capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliu, capacitate rapida de decizie;
•personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
•spirit de organizare, planificare, control;
•integrare si lucru in echipa;                                                                                            Aplalux baie si bucatarie 10L
•flexibilitate, entuziasm, creativitate si spirit de initiativa;
•atasament fata de valorile companiei;
•cunostinte operare PC, tableta. Sistem Android, Windows, Microsoft Word si Excel, Internet;
•permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:

•Crearea, mentinerea si gestionarea relatiilor comerciale cu clientii;
•Realizarea planului de vanzari si incasari pe zona alocata;INNENWEISS - vopsea lavabila 15L
 •Identificarea de noi clienti si oportunitati de crestere a business-ului;
•Implementarea programelor de trade marketing conform standardelor companiei;
•Monitorizarea pietei si propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii;
•Intocmeste rapoarte de vanzari sau alte raporte specifice activitatii;
•Ofera consultanta de specialitate clientilor din portofoliu sau suport in efectuarea de demonstratii de aplicare a produselor;
•Actualizarea bazei de date.

savana email superlucios cu Teflon 0,75L

Oferta (bonusuri, beneficii):
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa profesionista;
Pachet salarial si de beneficii, in acord cu politicile si obiectivele companiei;
Pregatire profesionala continua;
Posibilitatea de a lucra pentru un lider de piata, in cadrul unui colectiv tanar si dinamic.