Agent de vanzari / Asistent Manager / Secretara

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Bacău

Se recruteaza si din

Bacău

Candidatul ideal

  • Studii medii (încheiate cu promovarea examenului de bacalaureat)
  •  Cunostinte PC si de operare cu aparatură de birotică (fax, copiator, scanner )
  •  Seriozitate ,  responsabilitate , amabilitate , pozitivitate , spirit de echipa
  • Bune abilitati de organizare si planificare
  • Capacitatea de a lucra atat in echipa cat si individual
  • Posesor al carnetului de conducere categoria B ( optional )

Descrierea jobului

  • Completarea documentelor interne
  • Introducerea informatiilor legate de clienti ( nume , prenume , nr. de telefon , cerinte  , etc )
  • Identificarea nevoilor acestora si prezentarea celor mai potrivite oferte pentru ei
  • Oferirea consultantei si a asistentei
  • Promovarea serviciilor  pe site-uri de specialitate
  • Mentinerea relatiilor profesionale cu clientii existenti