Detalii loc de munca

Agent de Vanzari

Raspunde rapid

IDEAL ar fi daca:

  • Ai experienta in Vanzari
  • Esti sociabil
  • Esti loial
  • Stii ce inseamna si iti place sa vinzi
  • Doresti ca castigi cat mai mult
  • Esti, indiferent de varsta, energic si proactiv
  • De regula reusesti sa realizezi ceea ce iti propuni
  • Esti curios – dornic sa afli si sa inveti lucruri noi
  • Pretuiesti integritatea – gandesti, vorbesti si actionezi in concordanta cu valorile tale si ale companiei, nu cu al castigului imediat si cu orice pretIntelegi ca munca este drumul strict necesar spre realizarea obiectivelor tale

RESPONSABILITATI

ALEGE dintre cele de mai jos ce vrei, VINDE ce iti place sau ceea ce stii cel mai bine si vei OBTINE ceea ce iti doresti!

1. Servicii de Evaluare
2. Servicii de Asigurari
3. Contabilitate
4. Audit
5. Consultanta Fiscala
6. Servicii conexe imobiliare

- Actualizarea constanta a cunostintelor referitoare la produsele si serviciile companiei
- Actualizarea zilnica a portofoliului de prospecti si clienti
- Gestionarea intregului proces de vanzare (from start to finish)

BENEFICII

Toate detaliile vor fi discutate in cadrul interviului.
Includem insa urmatoarele beneficii:

  • Brand Global - Imagine recunoscuta si nume preferat de cumparatori
  • Baza de date cu clienti ai companiei
  • Training performant pentru a-ti asigura succesul
  • Coaching, Sustinere si Coordonare constanta pentru a atinge obiectivele
  • Infrastructura - Soft performant pentru eficientizarea muncii
  • Posibilitate de dezvoltare a propriului business