Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Ne extindem echipa. Te aşteptăm să ni te alături.

Candidatul ideal

- persoană dinamică, cu iniţiativă şi sociabilă;
- bune abilităţi de comunicare şi negociere, prezenţă agreabilă;

- extrovertit, respectuos dar ferm, onest;

- gândire strategică şi creativă, orientată spre client;
- cunoştinţe minime de operare PC: MS Office (Word, Excel);
- permis conducere cat. B.

Descrierea jobului

- administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi pe zona alocată (constructori, revânzători, clienţi finali, etc);
- promovarea imaginii şi a serviciilor companiei;
- efectuarea măsurătorilor PE ACOPERIS !
- negocierea şi încheierea de contracte;

- realizarea targetului de vânzări stabilit;

- furnizarea de rapoarte de activitate săptămânale către manager;
- menţinerea unor relaţii profesionale apropiate cu clienţii din portofoliul său;

- întocmeşte rapoarte privind situaţia vânzărilor.

Beneficii :
- Maşină de serviciu full-time (care în timp poate deveni proprietate personală), laptop, telefon;

- Salariu fix + comision vânzări;
- Mediu de lucru plăcut într-o echipă dinamică, tânără şi în plină dezvoltare;
- Training profesionist gratuit;

Pe lângă reprezentanţi vânzări, firma noastră recrutează şi :

- manipulant marfă

Descrierea companiei

Grupul de firme Caretta a fost înfiinţat în anul 2006. Cerinţele pieţei au direcţionat domeniul de activitate al firmei către distribuţia sistemelor complete pentru acoperişuri din ţiglă metalică. Ulterior, evoluţia benefică a companiei a impus necesitatea construirii unei hale de producţie.
Caretta este unul din cei mai importanţi producători naţionali de sisteme complete pentru acoperişuri din ţiglă metalică.

  • Interviu online
  • Aveti experienta in domeniul vanzarilor?