Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, greacă

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Ploiești

Denumire post: Agent de vanzari

Ai abilitati de comunicare, esti dinamic, iti place sa sofezi si sa tii legatura cu oamenii?
Esti o persoana pe care ceilalti se pot baza?

Pentru mai multe detalii citeste mai jos sau contacteaza-ne la

Responsabilitatile de baza pentru pozitia de Agent  de Vanzari sunt:
- Deplasari ocazionale, doar in situatii exceptionale   la furnizori pentru aprovizionarea cu diverse produse
- Deplasari catre locatia de expediere si/sau livrare produse direct catre clienti
- Updatare evidenta Baza de date Clienti
- Mentinerea relatiilor cu Clientii

- Preluarea si intocmirea comenzilor pentru Clienti

Cerintele postului:
- carnet de conducere categoria B (de minim 1 an)
- persoana organizata
- dinamica
- abilitati de comunicare (pentru relatiile cu clientii )
- interes pentru  produse alimentare
- minim absolvent liceu
- seriozitate, corectitudine

- cunoasterea unei limbi straine ( de preferinta engleza sau greaca) constituie un avantaj

Urmatoarele aspecte constituie un avantaj:
- experienta de lucru in activitati similare
- cunostinte de baza calculatoar (word, excel, internet)

Conditii de lucru
- masina de serviciu
- telefon mobil
- program de lucru:
- locatie de baza: Voluntari, Ilfov(Pipera)
- implica activitate fizica (incarcare / descarcare produse in vederea transportului)
- pachet salarial competitiv pentru profilul jobului, comision din vanzari

Suntem o firma ce isi desfasoara activitatea in Bucuresti dar nu numai. Orientata pe import si distribuire angro a produselor alimentare grecesti.

Daca doriti sa lucrati intr-un mediu dinamic  si sunteti pasionat de gastronomie va asteptam in echipa noastra!!!