Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București; Slobozia

Ajuta-ne sa te gasim!

Paladin Security isi mareste echipa. Se cauta Agent vanzari cu experienta in domeniu

Descrierea postului:
Postul presupune dezvoltarea portofoliului de clienti atat in Bucuresti cat si in judetele limitrofe

Atributii:
-Prospectarea pietei
-Extinderea portofoliului  : identificare si atragere de noi clienti potentiali
-Asigurare after sales service
-Incheierea/semnarea contractelor
-Realizarea targetului de vanzari impus

Compania activeaza in domeniul pazei si securitatii

Cerinte:
CANDIDATUL IDEAL:
- Experienta in vanzari
- Cunostinte de operare calculator : word, excel
- Abilitati de comunicare si prezentare, de organizare, planificare
- Abilitatile de persuasiune si perseverenta foarte bine dezvoltate
- Spirit de echipa, simtul raspunderii
- Minim studii medii
- PERMIS DE CONDUCERE, cat B

Oferta (bonusuri, beneficii):
Se ofera un pachet salarial bazat pe un salariu fix plus comision din vanzari , masina, telefon.

Te asteptam,
Echipa Paladin Security