Limbi vorbite

engleză, maghiară, română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Constanța, Piatra Neamț, Oradea, Arad, Târgu Jiu, Slatina, Târgoviște, Baia Mare

Ca urmare a expansiunii companiei noastre care se adresează industriei de frumuseţe angajăm agenţi de vănzare în judeţele din România (în afară de judeţele Braşov, Bacău, Sibiu, Prahova, Mureş, Harghita, Covasna şi Bucureşti).

Responsabilităţile Generale ale Postului:
• Promovează brand-ul, imaginea, produsele și serviciile companiei, în concordanță cu interesele acesteia, cu procedurile interne specifice
• Identifică şi contactează clienţii corespunzători specificului produselor si sistemului de lucru
• Valorifică produsele cosmetice distribuite de companie
• Actualizează baza de date/clientela din teritoriul alocat
• Dezvoltă portofoliul de clienţi din teritoriul alocat
• Urmăreşte nivelul general de satisfacţie a clienţilor
• Colectează şi sintetizează informaţii depre piată

Căutăm persoana care:
• Realizează bugetul de vănzări (lunar/anual)
• Cunoaşte limba maghiară şi engleză (constituie avantaj)
• Are bune abilităţi de comunicare şi negociere
• Este cosmeticiană cu licenţă şi cu experienţă ((constituie avantaj)
• Are spirit de echipă, atitudine proactivă şi flexibilitate
• Are aptitudini organizatorice
• Are permis de conducere categoria B, acces continuu la internet
• Are experienţă în vânzări (constituie avantaj)

Noi oferim:
• Căstiguri atractive, bazate pe comision în funcţie de realizări
• Produse profesionale certificate de înalte calitate
• Echipă tânără şi dinamică

Cum puteţi aplica?
Aşteptăm CV-ul dvs cu poză pe adresa . Vor fi contactaţi doar candidaţii selectaţi pentru interviu.