Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Descrierea firmei

BEL PUNTO este companie 100% romaneasca, avand angajati  cu multa experienta in producerea si comercializarea confectiilor textile pentru femei, elegante  si de calitate  superioara,  inovatoare, originale. În echipa BelPunto promovăm şi respectăm valori precum integritatea  si consideratia fata de angajati, clienti, angajati, colaboratori si parteneri.

BENEFICII

  • Pachet salarial atractiv, parte fixa + prime de performanta
  • Bonuri de masa
  • Lucrul într-o echipă în care angajatul este respectat
  • Mediu de lucru profesionist, dinamic si prietenos

Cerinţe:

  • Permis de conducere categoria B (minim 5 ani, fara incidente); sofer T
  • Cunostinte minime de contabilitate primara: cunoasterea instrumentelor de plata, intocmire facturi
  • Abilitati de comunicare cu clientii, colegii, tertii implicati
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara
  • Experienta in distributie marfuri reprezinta un avantaj
  • Spirit de echipa si adaptibilitate
  • Responsabilitate, implicare si seriozitate
  • Persoana ambitioasa, perseverenta, responsabila
  • de preferat sa aiba domiciliul in Bucuresti, sau in imediata apropiere

Responsabilitati

  • Transportul si livrarea produselor la locatiile clientilor;
  • Vanzari de produse textile, imbracaminte dama
  • Intocmirea documentelor aferente vanzarii
  • Preluarea retururilor din locatiile clientilor
  • Mentinerea unei bune relatii cu clientii deserviti
  • Identificarea de noi clienti si dezvoltarea relatiilor cu acestia
  • Responsabilitate cu privire la conduita preventiva de mers (condus)
  • Responsabilitate cu privire la ingrijirea autoturismului (estetic + service)

Dacă sunteti candidatul potrivit şi interesat pentru aceasta pozitie, va rugam sa aplicati !

Succes!