Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

750 - 1500 €

Candidatul ideal

Agent de turism sistem Multi Level Marketing - cu abilități de comunicare si negociere. Experiența de minim 6 luni în unul din cele doua domenii:  vânzari directe sau turism este obligatorie. Te așteptăm în echipa noastră.
Cerințe:
Cunoștințe medii de utilizare PC;
Atitudine proactivă, persuasiv și perseverent;
Bune abilități de comunicare, negociere și orientare spre rezultat;
Spirit de inițiativă și capacitate de a lucra in echipă.
Studiile superioare constituie un avantaj;
Experiența anterioară în vânzări constituie un avantaj;
Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Societate Comerciala angajează Agent de turism sistem Multi Level Marketing  cu abilități de comunicare si negociere.

Ce responsabilități vei avea:
Dezvoltarea rețelei proprii de distribuție, îmbunătățirea relației cu clienții existenți, cooptarea de noi clienți;
Promovarea, prezentarea și vânzarea produselor și serviciilor oferite de companie;
Efectuarea analizei de risc pentru client, construirea de oferte și finalizarea vânzărilor;
Prospectarea permanentă a pieței și negocierea cu potențiali clienți;

Ce beneficii iți vom oferi:
Contract de munca;
Grile de comisioane progresive;
Traininguri gratuite;
Telefon si tableta de servici.

Descrierea companiei

Compania noastră are ca domeniu de activitate Servicii de consultanță și planificare a vacanțelor și călătoriilor, consultanță în domeniul turismului on-line și a vânzărilor directe, promovarea companiilor partenere de turism pentru rezervări de servicii turistice fără alți intermediari și cursuri de informare a potențialilor clienți despre metodele de obținere a serviciilor turistice dorite, de orice fel,  la prețuri accesibile.