Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Candidatul ideal

Studii superioare
Experienta in agentie de turism
Cunostinte operare in sistemele de rezervari si ticketing
Atitudine profesionala
Atentie sporita la detalii
Ordonat, organizat, punctual, sociabil

Descrierea jobului

Agent de turism/ Consultant in turism
Prezentarea agentiei si a serviciilor pe aceasta le ofera
Consilierea clientilor si crearea de oferte personalizate
Procesarea rezervarilor si urmarirea lor
Emiterea documentelor de calatorie
Intocmirea documentelor fiscale
Postarea ofertelor pe site-ul agentiei
Cunoasterea in detaliu a programelor turistice ce fac parte din oferta agentiei

Salariu: 1400 lei (fara experienta)

               2300 lei (cu experienta intr-o agentie de turism)

Descrierea companiei

Agentia de turism, Luav Travel, ofera consultata turistica in vederea alegerii vacantei potrivite fiind specializata in sejururi, circuite, city break-uri, vacante exotice si bilete de avion