Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză, spaniolă

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Agent de Turism Junior

Ce fel de persoana cautam:
- pasionata de calatorii, geografie si turism;
- foarte organizata;
- dornica sa invete;
- orientata spre client;
- comunicativa;
- cu spirit de echipa

Cerinte:
- absolvent de studii superioare sau in curs (student)
- cunoscator al limbii engleze la nivel avansat
- Cunostinte PC: Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Internet.
Responsabilitatile tale vor fi:
- preluarea solicitarilor clientilor (bilete de avion, cazari interne/ externe, asigurari, rent – a – car, etc) si intocmirea ofertelor pentru acestia
-rezervarea/ vanzarea serviciilor turistice/ pachetelor de servicii turistice
- comunicarea permanenta cu clientul, in scopul unei cat mai bune intelegeri a nevoilor si cerintelor specifice si oferirii de solutii personalizate.
- acordarea de consultanta si support, precum si a tuturor informatiilor necesare clientului;
- emiterea documentelor de plata aferente, contractelor si monitorizarea derularii actiunii turistice.

Ce oferim:
- un mediu de lucru placut si deschis, in care comunicarea si munca in echipa sunt foarte importante;
- formare profesionala specifica si sprijin in construirea unei cariere in domeniul turismului;
- participare la info-trip-uri de cunoastere a destinatiilor;
- salariul fix plus bonusuri din vanzari

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

  • Interviu online
  • De ce iti doresti sa lucrezi in domeniul turismului?