Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 650 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

MORGAN SOL recruteaza pentru clientul sau COMPANIE care activeaza in domeniul turismului intern si international.

RESPONSABILITATILE POSTULUI
- preluarea solicitarilor clientilor si realizarea unor oferte personalizate pentru acestia (bilete de avion, cazari interne/ externe, pachete charter, asigurari, etc.);

- realizarea rezervarilor si urmarirea intregului proces aferent (confirmarea rezervarii, intocmire facturi, urmarire termene de rezervare si plata, etc);

- comunicarea permanenta cu clientul, in scopul unei cat mai bune intelegeri a nevoilor si cerintelor specifice si oferirii de solutii personalizate;

- efectuarea de INFOTRIP-uri;

- intocmirea si evidenta contractelor cu furnizorii (hoteluri, touroperatori).

CERINTE POST
- experienta min 6 luni intr-o agentie de turism;

- experienta in sisteme de rezervari pentru bilete de avion;

- Infotrip-uri;

- Utilizare Microsoft - Word;

- constituie un avantaj cunoasterea programului TRAVELIO.

- cunoasterea limbii engleze - mediu;

- Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

BENEFICII
Pachet de compensatii si beneficii creat pe o structura motivanta si adaptata nevoilor si profilului candidatului.