Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Candidatul ideal

Bonus Travel isi mareste echipa, iar tu ai sansa acum sa devii colegul nostru. Ne intereseaza ca tu sa ai:

  • experienta minimum 2 ani in productia si organizarea de programe turistice/ brevetul de turism constituie un avantaj;
  • cunostinte foarte bune de operare PC & Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • cunostinte solide de piata a turismului, in special destinatia: Turcia;
  • cunostinte solide de constructie a pachetelor de servicii specifice;
  • abilitati de comunicare si negociere; abilitati empatice in relatia cu clientul
  • limba engleza - nivel avansat; cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala constituie un avantaj;

Descrierea jobului

  • identifica si intelege nevoile si dorintele clientilor;
  • isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile incluse in oferta agentiei;
  • mentine relatia cu furnizorii actuali, parteneriatele cu alte agentii, mareste portofoliul mentionat;
  • consiliere clienti, rezervare / vanzare servicii si programe turistice;
  • corespondenta cu clientii si consilierea acestora;
  • intocmire documente fiscale si de calatorie, operare in sisteme de rezervari online specifice.

Descrierea companiei

„Bonus Travel” activeaza pe piata din Romania de zece ani. In tot acest timp, noi am incheiat parteneriate solide, ne-am consolidat politicile si imaginea si urmeaza sa ne dezvoltam din ce in ce mai mult. Am devenit populari si indragiti de catre clienti datorita atentiei pe care au primit-o,dar si datorita ofertelor bazate pe un raport imbatabil calitate/pret. Pentru noi, fiecare client este unic si facem tot posibilul sa il bucuram prin serviciile oferite.

Bonus Travel are exclusivitate în România şi în Republica Moldova pentru organizarea programelor de detoxifiere din Bodrum si Antalya.