Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

RESPONSABILITĂŢI

·         Gestioneaza intreg portofoliul de parteneri alocati in sistemul informatic;

·         Indeplineste activitati de analiza a potentialilor parteneri in vederea incheierii de noi parteneriate;

·         Intocmeste rapoarte corect si in termenul agreat cu beneficiarul raportului;

·         Livreaza catre parteneri informatii cu privire la finantare;

·         Urmareste si valideaza fluxul facturilor de comisioane;

·         Comunica permanent modul de implementare a strategiei stabilite impreuna cu partenerii;

·         Realizeaza prezentari si le sustine in cadrul sedintelor, intalnirilor, comitetelor.

CERINŢE

·         Studii superioare absolvite cu diplomă de licență;

·         Cunostințe de operare PC (Word, Excel, Power Point) - nivel avansat;

·         Cunoștințe limbă străină: engleză - nivel mediu;

·         Capacitate de prioritizare şi de gestionare a mai multor activităţi simultan;

·         Orientare spre îmbunătățirea permanentă a proceselor și a fluxului de lucru;

·         Dorința  de a livra un serviciu de înaltă calitate;

·         Abilități de comunicare;

·         Abilitati de redactare si sustinere prezentari;

·         Atitudine proactiva.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale?