Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte

- Studii medii;

- Cunostinte de operare PC;

- Orientare catre client;

- Excelente abilitati de comunicare si interelationare;

- Abilitatea de a identifica si intelege nevoile clientilor;

- Capacitate de invatare rapida;

- Capacitatea de a realiza mai multe sarcini simultan;

- Atitudine pozitiva si proactiva;

- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;

- Bune abilitati de gestionare a stresului;

- Bune abilitati de organizare si gestiune a timpului;

- Spirit de echipa.

Responsabilitati

- preluarea si tratarea solicitarilor telefonice ale clientilor;

- solutionarea reclamatiilor inaintate de catre client in scris si/sau la telefon;

- procesarea actelor necesare pentru inlocuirea si returul produselor companiei in cel mai scurt timp posibil;

- tinerea evidentei reclamatiilor si sesizarilor clientilor companiei cu respectarea metodologiei specifice.

Beneficii

- Salariu motivant (salariu fix + bonuri de masa + bonusuri de performanta);

- Servicii medicale asigurate;

- Posibilitati de avansare in cariera;

- Mediu de lucru dinamic intr-una dinte cele mai mari companii multinationale de vanzari directe.