Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Baia Mare

Criterii esențiale:

- Minim studii liceale;
- Experiența în activitatea de distribuție/curierat;
- Permis de conducere categoria B, fără antecedente rutiere;
- Responsabilitate, integritate,dinamism;

Descrierea jobului

- realizeaza operatiuni de preluare, transport si distribuire a corespondentei si coletelor
- intocmeste documentele de insotire a plicurilor / coletelor
- colecteaza incasarile de la clienti si tine o evidenta corecta a monetarului
- raporteaza toate detaliile de livrare si ridicare a coletelor catre dispecer tinand cont de regulamentele companiei
- realizeaza raportul zilnic de activitate si foaie de parcurs.
- promoveaza compania si serviciile oferite de aceasta
- incheie contracte de colaborare

Vă oferim:

- post stabil într-o companie în continuă dezvoltare
- posibilități de promovare
- salariu atractiv

Descrierea companiei

ATP Transit este parte a ATP Exodus Group si asigura servicii de transport interne si internationale dar si distribuirea marfurilor periculoase sau nepericuloase, apartinand clientilor, prin intermediul camioanelor proprii sau ale partenerilor.

Suntem o companie dinamica, mereu in miscare dar permanent in siguranta, atenti la calitatea serviciilor si cu spirit de echipa.

Din martie 2017 am decis sa dezvoltam servicii de curierat intern si dorim sa devenim in acest domeniu un partener de incredere pentru afacerea dumneavoastra.

Te provocam sa faci un pas inainte in cariera ta alaturi de noi.