Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Compania are ca obiect de activitate dezvoltarea proiectelor imobiliare
Suntem in cautarea unei persoane sau PFA, pentru noul nostru proiect rezidential, aflat in apropiere de Cluj-Napoca.

Cerinte:

- Studii superioare Marketing finalizate; (constituie avantaj cunostintele tehnice/constructii)
- Experienta minima de 3 ani in vanzari (imobiliare constituie avantaj)
- Experienta in marketing constituie avantaj
- Abilitati foarte bune de comunicare verbala si scrisa;
- Atentie distributiva si nivel ridicat de concentrare;
- Limba engleza la nivel avansat este obligatorie (vorbit si scris)
- Spirit de observatie, initiativa, dinamism, punctualitate, onestitate;

- Persoana echilibrata, avand capacitatea de a lucra sub presiune si rezistenta la stres;
- Cunoasterea pachetului Microsoft Office;
- Aspect fizic placut, fire deschisa si sociabila;

Responsabilitati:

- Contribuie la cresterea notorietatii companiei si promoveaza proiectele din portofoliu;
- Propune si sustine aparitii in mass-media, evenimente si campanii de publicitate;
- Asigura buna functionare a activitatii de intampinare clienti si protocol;
- Mentine corespondenta comerciala cu clientii companiei, bancile, agentiile imobiliare pentru a finaliza tranzactiile(in limba romana sau in engleza);
- modifica si administreaza documentele interne (prezentari, oferte, brosuri, flyere, contracte);
- Este responsabila cu activitatile de preluare apeluri telefonice, primire si trimitere corespondenta fizica si electronica pe adresa companiei;
- Traduce si adapteaza documente, contracte, brosuri etc;
- Consiliaza clientii in procesul de cumparare;
- Efectueaza intalniri cu clientii si vizite in santier;

- Asista clientii in negocieri si la incheierea tranzactiilor imobiliare;
- Promoveaza proiectul imobiliar in publicatii si site-uri de profil.
- tine evidenta si raporteaza direct catre manager activitatea/vanzarile saptamanale

Beneficii:

- Oportunitati permanente de dezvoltare personala si profesionala;
- Ambient de lucru placut, profesionist, intr-o echipa tanara;
- flexibilitate orelor de lucru
- Salariu fix si bonusuri, in functie de performanta;
- Bonus suplimentar pentru obtinerea target-urilor
- Telefon de serviciu.

Va rugam sa trimiteti CV cu poza la adresa de mail: ansamblu_rez()y..a..hoo....com